Sosyal Hayat

Fabrikamızda mini futbol sahası ile voleybol, basketbol, masa tenisi, dart ve langırt sporlarının yapılabildiği kapalı bir spor salonumuz bulunmaktadır. Bunun dışında şirketimizde Tiyatro Kulübü, Müzik Kulübü, Bisiklet Kulübü, Koşu Kulübü, İyilik kulübü gibi sosyal kulüplerimiz de faaliyet göstermektedir.
 

Koç Spor Şenliği

Topluluk şirketleri arasında ilişkilerin güçlenmesine olanak veren bu önemli etkinlik, her yıl artan bir ilgiyle ve giderek zenginleşen bir programla devam etmektedir. Ankara fabrikamız da ‘Ankara Bölge Koç Spor Şenliği’ ev sahipliğini yapmaktadır.
 

TürkTraktör Spor Şenliği

Spor Şenliğimiz, sosyal paylaşım ve yakınlaşmayı sağlayarak sporu daha geniş kitlelere ulaştırmak, sevdirmek ve gelişimini desteklemek amacıyla her yıl ofis ve saha çalışanlarımızın ortak katılımı ile gerçekleştirilmektedir. Şenliğimiz futbol, basketbol, voleybol, badminton, masa tenisi, satranç, langırt, dart, tavla vb. branşları kapsamaktadır.

Yaz Şenliği

Yaz aylarında gerçek şenlik tadını TürkTraktör lokasyonlarına yansıtmak, üzere düzenlenen bu şenlik ile tüm çalışanlarımızın aileleriyle birlikte eğlenip, çeşitli etkinlik ile yarışmalara katıldığı ve her yıl güzel anılarına yenilerini eklediği bir gün yaşatılması amaçlanmaktadır.