Sosyal Hayat

Mini futbol sahası ile voleybol, basketbol, masa tenisi, dart ve langırt sporlarının yapılabileceği kapalı bir spor salonumuz bulunmaktadır. Bunun dışında şirketimizde Tiyatro Kulübü, Müzik Kulübü, Bisiklet Kulübü, Koşu Kulübü, İyilik kulübü gibi sosyal kulüplerimiz de faaliyet göstermektedir.

 

Koç Spor Şenliği

Her yıl artan bir ilgiyle ve farklı etkinliklerle devam eden şenlik, topluluk şirketleri arasında yakınlaşma sağlanmasına olanak veren önemli bir etkinlik niteliğini taşımaktadır. Ankara fabrikamızda ‘Ankara Bölge Koç Spor Şenliği’ ev sahipliğini yapmaktadır.

TürkTraktör Spor Şenliği

Sosyal paylaşım ve yakınlaşmayı sağlayarak sporu daha geniş kitlelere ulaştırmak, sevdirmek ve gelişimini desteklemek amacıyla futbol, basketbol, voleybol, badminton, masa tenisi, satranç, langırt, dart, tavla vb. branşları kapsayan spor şenliğimiz her yıl ofis ve saha çalışanlarımızın ortak katılımı ile gerçekleştirilmektedir.

Yaz Şenliği

Yaz aylarında düzenlenen gerçek şenlik tadını TürkTraktör lokasyonlarına yansıtmak, tüm çalışanlarımızın aileleriyle birlikte eğlenip, çeşitli etkinliklere ve yarışmalara katılarak güzel bir gün geçirmesi amaçlanmaktadır.