İşe Alım Yolculuğu - Ofis
Koç Topluluğu işe alım manifestosu kapsamında aday deneyimi bakış açımızla yürütülen ofis çalışanı seçme sürecimiz, tüm adaylar ile yakın ve açık iletişim içinde gerçekleştirilmektedir.
Mükemmel aday deneyimi bakış açımız ile işe alım yolculuğumuza dahil olan her adaya, deneyimleri ile ilgili anket uygulayarak adayların görüş ve öneri alınmaktadır.

TürkTraktör Çevik YOL Manifestomuza uygun olarak yenilediğimiz Çevik İşe Alım Yolculuğu’na katılmak isteyen adayların başvurularının alınması için Koç Kariyerim, Kariyer.net ve Linkedin platformlarında açık rol ilanları yayımlanır, başvurular alınır ve değerlendirilir.

TürkTraktör işe alım yolculuğuna katılan ve süreci İngilizce Sınavı, Kişilik Envanteri, Değerlendirme Merkezi Uygulaması gibi araçlar ile olumlu olarak değerlendirilen aday, takım ve Çalışan Ortağı görüşme sürecinden elenirse iki yılın sonunda tekrar başvuru yapabilir ve farklı uygun roller için değerlendirmeye alınabilir.

Başvurular için ilgili platform linkleri aşağıda yer almaktadır.

Koç Kariyerim Platformu: www.kockariyerim.com
Kariyer.net: Türk Traktör İş İlanları - Kariyer.net
Linkedin: TürkTraktör | LinkedIn

Ofis Çalışanı Oryantasyon Süreci

Aramıza yeni katılan çalışma arkadaşlarımızı şirketimize hızla adapte ederek ona unutulmaz bir başlangıç yaşatabilmek üzere Live Drive ofis çalışanı oryantasyon programını yürütmekteyiz.
Yeni çalışma arkadaşımız aramıza katılmadan önce online bir platformdan başlayan ve ilk iş gününden 3. ayın sonuna kadar devam eden yaklaşık 90 günlük bu programda çeşitli eğitim ve etkinliklerle birlikte, çalışanımız görüş/öneri/geribildirim gibi konular kapsamında yöneticisi ve insan kaynakları ile paylaşım görüşmelerinde bir araya gelmektedir. Oryantasyon sürecinde Buddy sistemimizle “Co-mate” adını verdiğimiz gönüllü arkadaşlarımız ise, bu süreç boyunca yeni arkadaşlarımıza her türlü konuda destek vermektedir.

Live Drive eğitim ve etkinlikleri;
*Genel şirket tanıtımı, Koç Topluğu kültür ve değerleri paylaşımı,
*Şirket bünyesindeki tüm fonksiyonların sınıf içinde ve/veya sahada uygulamalı tanıtımı,
*Training Camp adını verdiğimiz yasal zorunlu eğitimleri içeren eğitim programı,
* Yeni başlayan çalışma arkadaşlarımızın üst yönetim ile bir araya geldiği kokteyl etkinliği,
*Ankara ve Sakarya fabrikaları gezileri,
*Ankara ve Sakarya’da TürkTraktör bayileri ziyaretleri,
*Ankara ve Sakarya’da gerçek bilinçli traktör sürüş eğitimleri.