Sürdürülebilirlik Yönetim Organizasyonu

Çevre ve Enerji Komitesi - Ankara Başkan ve Üyeleri
 Çevre ve Enerji Komitesi - Ankara Başkan ve Üyeleri
 Üretim Grup Müdürü (Çevre ve Enerji Komite Başkanı - Ankara)
 Genel Müdür Yardımcısı - Üretim
 Genel Müdür Yardımcısı - Tedarik Zinciri
 İnsan Kaynakları Direktörü
 Satış Sonrası Direktörü
 Şanzıman Montaj Müdürü
 Ambarlar ve İç Lojistik Müdürü - Ankara
 Dişli ve Isıl İşlem Müdürü
 Gövde Üretim Müdürü
 Motor Üretim Müdürü
 Çevre Uzmanı - Ankara
 Elektrik Bakım Mühendisi - Ankara
 Bina ve Tesisler Bakım Yöneticisi - Ankara
 Çevre Mühendisi - Erenler
 Sağlık ve İş Güvenliği Müdürü
 Üretim Bakım Yöneticisi - Ankara
 Proses Mühendisliği Müdürü
 Kalite Sistemleri ve Teknik Eğitim Yöneticisi
Çevre ve Enerji Komitesi - Erenler Başkan ve Üyeleri
 Çevre ve Enerji Komitesi - Erenler Başkan ve Üyeleri
 Fabrika Müdürü - Erenler (Çevre ve Enerji Komite Başkanı - Erenler)
 Genel Müdür Yardımcısı - Üretim
 Genel Müdür Yardımcısı - Tedarik Zinciri
 İnsan Kaynakları Direktörü
 Satış Sonrası Direktörü
 İnsan Kaynakları Müdürü - Erenler
 Üretim Bakım Yöneticisi - Erenler
 Bina ve Tesisler Bakım Yöneticisi - Erenler
 Montaj G2 Üretim Müdürü
 Dış Ticaret ve Araç Lojistiği Yöneticisi
 Ambarlar ve İç Lojistik Müdürü - Erenler
 Üretim Yöneticisi - Erenler (Hat Sonu)
 Montaj Metot Mühendisliği Müdürü
 Tesis Bakım Mühendisi
 Elektrik Bakım Mühendisi - Erenler
 Çevre Uzmanı - Ankara
 Bina ve Tesisler Bakım Yöneticisi - Ankara
 Çevre Mühendisi - Erenler
 Montaj G1 ve Boyahane Üretim Müdürü
 Sağlık ve İş Güvenliği Yöneticisi
Sürdürülebilirlik Çalışma Grubu
 Genel Müdür Yardımcısı – Üretim (Başkan)
 Genel Müdür Yardımcısı - Mali İşler
 İnsan Kaynakları Direktörü
 Endüstriyel İlişkiler ve İdari İşler Müdürü
 İş Sağlığı ve Güvenliği Müdürü
 İnsan Kaynakları Müdürü - Ankara
 İnsan Kaynakları Müdürü - Erenler
 Kurumsal İletişim Müdürü
 Bina ve Tesisler Bakım Yöneticisi - Ankara
 İç Denetim Yöneticisi
 Yatırımcı İlişkileri Yöneticisi
 Çevre Mühendisi - Erenler
 Çevre Uzmanı - Ankara