Üretim

Ankara Fabrika

Piyasanın değişken taleplerini en iyi şekilde karşılayabilmek için geliştirilen ve farklı çeşitlerdeki pek çok ürünün düşük maliyetlerle üretebilmesine olanak sağlayan esnek yapısıyla Ankara Fabrikası, tarım makineleri sektöründe lider konumdadır.
  Yatay entegrasyonda çeşitli imalat yöntemlerini bünyesinde barındırması, dikeyde ise ısıl işlem, talaşlı imalat, gövde, motor, ön aks, hidrolik kaldırıcı kompleleri montajı ve testlerini aynı çatı altında gerçekleştirebilmesi Ankara Fabrikasının esnekliği ve kalitesinin en büyük göstergesidir.
  Motor bloğu, krank mili, silindir kafası, biyel, tüm gövde kutuları, hidrolik kaldırıcı parçaları, diferansiyel kutusu, fren sistemi, birçok çeşit aks, şaft ve dişliler, ön ve son ısıl işlemler ile Ankara Fabrikasında imalat hatlarında üretilmektedir.   
Tesis, 2 adet gövde, 1 adet ön aks, 1 adet motor montaj hattı ve hat sonu test sistemleri ile Erenler Fabrikası başta olmak üzere CNH Industrial’in diğer tesislerine de parça ve komponent sağlamaktadır.
  Ankara Fabrikası son yıllarda yaptığı yatırımlar ile ayna mahruti seti, zaman dişlileri, tekerlek aksı, diferansiyel aksı gibi dişli imalat süreçlerine vites dişlilerini de dahil ederek kalite ve maliyet avantajına yeni bir boyut getirmiştir.

 
Üretim