Gizlilik ve Kullanım Şartları

Sayın Kullanıcı,

TürkTraktör web sitesi'ne hoşgeldiniz.

Aşağıda belirtilen "Kullanım Şartnamesi", TürkTraktör web sitesi'nin siz değerli kullanıcılarımıza sağladığı bilgi ve hizmetlerin sağlanmasına ilişkin hükümleri düzenlemektedir. TürkTraktör web sitesini ziyaret eden her kullanıcı, Kullanım Şartları'nda yer alan hükümleri okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.

KULLANIM ŞARTLARI

1. Aksi açık bir şekilde belirtilmedikçe web sitesi'nde verilen hizmetlerin tamamı ücretsizdir.

2. Web sitesi'nde yayınlanan ve telif ve diğer fikrî ve sınaî mülkiyet hakları TürkTraktör ya da diğer üçüncü kişi ve kuruluşlara ait olan bütün yazılı, resimli, sesli, görsel, elektronik materyallerin her türlü hakları saklıdır. Bu materyallere web sitesinde yer verilmesi, bunların kullanımı ile ilgili olarak herhangi bir yetki, lisans ya da, izin verildiği şeklinde yorumlanamaz. TürkTraktör’ün yazılı izni olmaksızın bu materyaller kopyalanamaz, yeniden üretilemez, çoğaltılamaz ya da herhangi bir şekilde kullanılamaz. TürkTraktör, bu tür materyallerin (duvar kâğıdı, ekran koruyucu, reklâm filmi gibi) meslekî, ya da ticarî amaçlı olmadan kullanımı için kişisel bilgisayarlara kopyalanabilmesine izinler verebilir. Bu sitede yer alan materyaller ile ilgili fikrî ve sınaî mülkiyet haklarını ihlâl edecek şekildeki her türlü kullanım sonucu ortaya çıkabilecek yasal sorumluluk, ihlâlde bulunan Kullanıcı'ya aittir.

3. Web sitesi'nde yer alan her türlü içerik; açıklama ve haber (kısaca "bilgi") sadece tanıtım ve bilgi verme amaçlıdır. Kullanıcı, bilgileri referans alarak bir işlem yapmak niyetinde olduğunda, TürkTraktör’den temin etmekle yükümlü olduğunu kabul eder. Web sitesi'nde yayınlanan bilgilerin doğruluğu ya da güncelliği konusunda hiçbir garanti ya da taahhüt verilmemektedir. Kullanıcı, bu bilgi'lere dayanarak yapabileceği işlemler bakımından TürkTraktör’ün herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul eder.

4. TürkTraktör, kendi takdirinde olmak üzere sitenin içeriğini, Kullanıcı'lara sağlanan herhangi bir hizmeti dilediği zaman değiştirme ya da sona erdirme ve TürkTraktör web sitesi'nde kayıtlı kullanıcı bilgi ve verilerini sistemlerinden silme hakkını saklı tutar. Web sitesi'nin hatasız olması için her türlü tedbir alınmış olmakla birlikte, sitede mevcut ya da oluşabilecek hatalar ile ilgili herhangi bir garanti verilmemektedir.

5. Web sitesi'nin virüs, trojan ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılmış olması için mevcut imkânlar dâhilinde tedbir alınmış olmakla birlikte, nihaî güvenliğin sağlanması için Kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini tedarik etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu çerçevede Kullanıcı, web sitesi'ne girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.

6. Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla, yasal düzenlemelere uygun olarak hazırlanmıştır. Web sitesinde sunulan içerik, grafik, görüntü ve belgeler bilgi amaçlıdır. Sunulan hiçbir içerik ticari amaç taşımamaktadır. TürkTraktör, Yatırımcı İlişkileri web sitesi ile finansal danışmanlık hizmeti vermemektedir. Bu web sitesinde hiçbir şey TürkTraktör hisselerine yatırım yapmaya yönelik değildir. Sitede yer alan bilgiler ışığında verilecek her türlü karar ile ilgili tüm sorumluluk, bu siteyi ziyaret eden kişiye aittir. Web sitesinin ve içeriğinin kullanımından doğan zararlardan TürkTraktör ya da herhangi bir yönetim kurulu üyesi, yöneticisi veya çalışanı sorumlu değildir.