Üretime Genel Bakış

TürkTraktör sahip olduğu üretim esnekliği ile farklı markalar ve bu markalara ait çeşitli ürünleri aynı çatı altında üretmektedir. Isıl işlemden traktör montajına, yüksek dikey entegrasyon, öncü teknoloji ve dahası ile rakipsiz bir üretim kapasitesine sahip bulunmaktadır. Tüm ürünlerin uzman kontrol ekibi tarafından %100 kontrol edildiği üretim yolculuğu boyunca, her bir ürünün sadece müşteri gözüyle denetim alanında değil tüm kalite kontrol noktalarında müşteri gözüyle kontrolü sağlanmaktadır.
  Üretim başta olmak üzere şirket içi tüm süreçleri dünya klası seviyesine taşımak amacıyla Dünya Klasında Üretim metodolojisi kapsamında çalışmalar yürütülmektedir. 2016 yılında TürkTraktör Ankara Fabrikası Dünya Klasında Üretim (WCM- World Class Manufacturing) sisteminde Bronz Fabrika seviyesine ulaşmıştır. TürkTraktör Erenler Fabrikası ise 2019 yılında henüz açılışının üzerinden 5 yıl geçmişken önemli bir başarıya imza atarak "Gümüş Fabrika" seviyesine ulaşmıştır.
  TürkTraktör sahip olduğu üretim vizyonu ile dünyanın birçok yerine kaliteli, rekabet gücü yüksek ürünler sunarak, sektörün lider uygulamalarına imza atmaktadır.