Sürdürülebilirlik

Sürdürebilirlik Yaklaşımımız

TürkTraktör olarak, gelecek nesillere yaşanabilir bir dünya bırakmak için çevreye ve topluma saygılı bir şirket olma hedefiyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu doğrultuda, 2022 yılında Geleceğe Etki adını verdiğimiz sürdürülebilirlik stratejimizi hayata geçirdik.

Detaylı Bilgi
Sürdürebilirlik Yönetimi

Sürdürülebilirlik çalışmalarını en üst düzeyde yönetmeye odaklanan TürkTraktör’de üst düzey yöneticilerden oluşan Sürdürülebilirlik Konseyi, şirket içi tüm sürdürülebilirlik çalışmalarının yönetiminden sorumludur. Konsey, TürkTraktör’ün sürdürülebilirlik stratejisini, hedef ve aksiyonlarını belirlemek, stratejik yol haritasını gözden geçirmek, hedef ve aksiyonlardaki ilerlemeyi takip etmek, uluslararası gelişmeleri, kamusal düzenlemeleri, trendleri takip etmek ve gerektiğinde çalışma gruplarına geliştirici tavsiyelerde bulunmak üzere oluşturulmuştur.

Detaylı Bilgi
Sürdürebilirlik Raporları
Detaylı Bilgi
Endeks ve Değerlendirmeler
Detaylı Bilgi
Etik İlkeler ve Uyum Politikaları
Detaylı Bilgi
Entegre Yönetim Sistemi
TürkTraktör, Kalite, Müşteri Şikayetleri Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği (İSG), Çevre ve Enerji süreçlerini yönetmeyi ve sürekli iyileştirmeyi, Enerji performansını etkileyen proses tasarımlarını geliştirmeyi ve satın almalarda ve enerji verimliliği yüksek ürün ve hizmetleri tedarik etmeyi ana felsefe olarak benimsemiştir.
Detaylı Bilgi