Case IH’in Çok Amaçlı Yeni Traktör Serisi JXE

Case IH’in Çok Amaçlı Yeni Traktör Serisi JXE

Case IH, İzmir AgroExpo 2020’de  yüksek performans ve kalitenin temsilcisi olan yeni  JXE serisi traktörlerini görücüye çıkarırken mekanizasyona erişimi kolaylaştırmak adına tasarlanmış kampanyalarıyla da dikkat çekiyor.

Üstün özellikli ürünleriyle tarım sektöründe profesyonellerin tercihi olan TürkTraktör’ün seçkin markası Case IH, İzmir AgroExpo 2020’de güçlü ve dayanıklı yeni traktörleri ve traktörlere farklı fonksiyonlar kazandıran tarımsal ekipmanlarıyla ziyaretçilerin odak noktası oluyor.
 
Case IH’in 1000 m²’ye yakın standında sergilediği zengin gamında yer alan ve çiftçilerin çalışma sahalarında değişen ihtiyaç ile beklentilerine göre geliştirdiği ürünler, kullanıcıların maliyetlerde düşüş, verimlilikte de ciddi artışlar sağlamasına katkıda bulunuyor.
 
Çok amaçlı traktör Case IH JXE serisi, bahçeden tarla ve hayvancılığa kadar, her yere yetişiyor!
 
Case IH’in İzmir AgroExpo 2020’de görücüye çıkardığı yeni serisi ise Tam hayal ettiğiniz gibi; yüksek performans, yüksek kalite’ mottosu ile orta segmentteki temsilcisi olan yeni Case IH JXE serisi.  ‘Çok amaçlı traktör’ olma özelliğiyle dikkat çeken bu seri bahçede, tarlada ve hayvancılıkta olmak üzere tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabiliyor.
 
JX55E ve JX65E olmak üzere 2 farklı modelden oluşan bu yeni seri, sahip olduğu TürkTraktör üretimi güçlü ve ekonomik 55HP ve 65HP güçlerindeki motoru, 8 ileri 8 geri transmisyonu, güçlü ve dayanıklı hidrolik sistemi, ideal ölçüleri, geniş ve ergonomik kumanda kollarına sahip kabini ile çiftçilerin tüm beklentilerini karşılıyor.
 
Yerli üretim otomatik dümenleme sistemine Case IH ProGuide; çiftçileri ‘Modern Tarım’a taşıyor
 
Case IH standında bu yılın en dikkat çeken bir diğer ürünü ise Türkiye’nin bir ilki olan yerli üretim otomatik dümenleme sistemine sahip traktörler serisi Case IH ProGuide. Uydu destekli otomatik dümenleme sistemine sahip bu traktörler, Türkiye’de en çok kullanılan 90-110 beygir gücüne sahip modeller olarak ülke çiftçisiyle buluşturuluyor. 2,5 cm gibi yüksek bir hassasiyet ile çalışmaya imkan tanıyan ve fabrika çıkışlı bir özellik olarak sunulan otomatik dümenleme sistemi, tarımsal faaliyetlerde kullanılan tohum, ilaç ve gübreden yakıta kadar tarımsal girdilerin gerektiği kadar kullanılmasını ve toplam maliyetin düşürülmesi sağlıyor.
 
Case IH ProGuide ,bu teknolojinin yerli üretim olarak fabrika çıkışlı sunulmasıyla aynı zamanda parça fiyatı ve bakım tarafında da kullanıcısına avantaj  yaratıyor.
 
Tarımsal ekipmanın seçkin markası RedPro da İzmir’de…
 
Case IH tanıtım alanına gelen konuklar sadece traktörleri değil; traktörlerin sahadaki fonksiyonlarına daha fazla özellik katan tarımsal ekipmanları da inceleme fırsatı buluyor. 
 
Case IH markalı değişken odalı silindirik balya makineleri ile birlikte, ilk kez sergilenen RedPro markalı tarla ilaçlama makineleri, klasik ve döner kulaklı pulluklar ile römorklar ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.
 
Çiftçileri  Case IH standında, TürkTraktör Finans üzerinden sunulan çok cazip kampanyalar da bekliyor
 
Case IH standında,  ‘Devir ekonomi ve çiftçiye destek devri’ diyerek çiftçilerin mekanizasyona erişimini kolaylaştırmak adına hayata geçirilen farklı çözüm ve kampanyalar hakkında detaylı bilgilendirmeler de yapılıyor.
 
TürkTraktör’ün finansal çözümü TürkTraktör Finans üzerinden çiftçilere, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen; tutarlarına ve vadesine göre “%0” faiz oranından başlayan çok cazip kredi imkanları sunuluyor.