CASE IH En Güncel ve Yenilenen Modelleriyle BurTarım’da

CASE IH En Güncel ve Yenilenen Modelleriyle BurTarım’da

Türk otomotiv sektörünün ilk üretici kuruluşu ve tarım mekanizasyonu alanında lider firması TürkTraktör’ün Premium markası CASE IH en yeni ve gelişmiş modelleriyle Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı’nda görücüye çıktı.
 
Tarım sektörünün en büyük ve en kapsamlı buluşmalarından BurTarım 2021’de çiftçilerin hayatını kolaylaştıracak en yeni teknolojileri sergilediklerini belirten TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, pandeminin başlangıcından bu yana ilk kez çiftçilerle bir araya gelmenin heyecanını yaşadıklarını söyledi. Güçlü motor performansları ve yüksek teknolojileri ile her geçen yıl daha fazla çiftçiye ulaşan ve pazarda ilk 3’e giren CASE IH traktörlerinin en güncel ve yenilenen versiyonlarıyla Bursa’da sergilendiğini belirten Canbeyli, “TürkTraktör olarak çiftçilerimizin her türlü ihtiyacını karşılamak adına traktörden tarımsal ekipmana, teknolojik ürün ve çözümlere kadar çok geniş yelpazede birçok alternatif ürün ve hizmetle Bursa’ya geldik.  TürkTraktör olarak ürettiğimiz iki markadan biri olan CASE IH, son 2 yılda Türk çiftçisinin büyük beğenisi ve takdiriyle pazarda hızlı yükselişini sürdürüyor. TürkTraktör standında ürün gamımızda yer alan tüm modellerimizin yanında, 0-50 hp segmentinde olan yeni JX50E, yüksek performans ve düşük yakıt tüketimi sunan yenilenmiş JXC Faz 3B, CVT şanzımana sahip Puma serisi ve büyük ekipman kullanımına uygun Optum serisi traktörlerimizi çiftçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Ayrıca HD Serisi Büyük Balya Makineleri ile uydu destekli dümenlemeye sahip JX ProGuide modellerimiz de fuarda görülebiliyor.” dedi.
 
TürkTraktör Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na özel olarak Ekim ayı boyunca geçerli birbirinden cazip finansman fırsatlarını Türk çiftçisine sunuyor. CASE IH marka tarım ekipmanlarında 50 bin TL'ye 2 yıl vadeli yüzde 0.99 faizli kredi kampanyası sunan CASE IH, tüm traktör modellerinde ise 90 bin TL'ye kadar 2 yıl vadeli yüzde 0, 90 -175 bin TL aralığında finansman ihtiyacı olan çiftçiye ise yüzde 1.39 faizli 5 yıl vadeli kredi imkanı sunuyor.

Fuarda Yer Alan CASE IH Traktör Modelleri Hakkında:
 
CASE IH JX50E: Küçük ve Büyük Ölçekli Tarım İşletmelerinin Tercihi
JXE serisinin en yeni modeli olan JX50E, CASE IH’nin Türkiye pazarında 0-50 hp segmentindeki ‘ilk traktörü’ olma özelliğini taşıyor. Case IH’nin  2021 yılının ilk yeni modeli olarak pazara sunduğu JX50E, segmentinin en üstün özelliklerine sahip olması ve motorundan hidrolik aksamına kadar yerli üretim olmasıyla öne çıkıyor. JX50E, Turbo-Intercooler üniteli 3 silindirli motoru sayesinde 201 Nm tork üretiyor.
 
CASE IH JXC Faz 3B: Performanstan Ödün Vermeyen FPT Motor
65 ve 75 hp olarak iki farklı model seçeneğiyle sunulan CASE IH JXC Faz3B, sahip olduğu FPT (Fiat Powertrain Technologies) motor sayesinde yüksek performans ve düşük emisyon değerlerine ulaşıyor. Common Rail yakıt enjeksiyon sistemi ile 275 Nm ve 309 Nm tork değerlerine kolaylıkla ulaşabilen JXC Faz3B, kullanıcısına 40 km/s’lik bir yol hızı sunuyor.
 
CASE IH JXE Faz 3B: %15 Daha Fazla Güç, %94 Daha Az Partikül Madde Salımı
Yenilenen CASE IH JXE Faz3B serisi, sahip olduğu yeni nesil motoru ile 15% güç artışı sağlarken, Dizel Oksidasyon Katalizörü (DOC) ve soğutmalı EGR sistemi ile %94 daha az Partikül Madde salınımı gerçekleştiriyor. JXE Faz3B 8 ileri 8 geri transmisyon seçeneği, standart elektrohidrolik çift çeker ünitesi ve isteğe bağlı sürüngen vites ile çiftçilere tüm koşullarda maksimum performans olanağı sunuyor.
 
CASE IH Puma Serisi: Yenilikçi ve Verimli Sonsuz Hareket İletim Oranına Sahip CVT Şanzıman
CASE IH Puma serisi, kısa dingil aralığına sahip Puma 150 ve 165 modelleri ve uzun dingil aralığına sahip Puma 185, 200, 220 ve 240 modelleriyle çiftçilerin her türlü ihtiyaç ve talebine çözüm sunuyor. 6 silindirli son teknoloji motor, Stage V seviyesinde emisyon değeri sağlarken 250 hp’ye kadar güç sağlıyor. Sonsuz hareket iletim oranına sahip CVT şanzımanlar, Puma 240 modelinde standart olarak sunuluyor.
 
CASE IH Optum Serisi: Verimli Stage V Motor Teknolojisi ve Ağır Hizmet Tipi Aktarma Organları
CASE IH Optum Serisi, büyük ekipman kullanımına uygun olan yüksek güçlü traktör ihtiyacını 270 hp ve 300 hp motor gücüne sahip Optum 270 CVX ve Optum 300 CVX modelleriyle karşılıyor. Verimli Stage V motor teknolojisi, 2.995 mm dingil açıklığı ve ağır hizmet tipi aktarma organları Optum Serisi’ni çiftçiler için en cazip seçeneklerden birisi haline getiriyor.
 
CASE IH çok donanımlı ve geniş tarım ekipmanları ürün gamını Bursa Tarım Fuarı'nda ziyaretçilerin beğenisine sunuyor. CASE IH değişken odalı silindirik balya makineleri, RedPro hassas ekim makineleri, klasik ve döner kulaklı pulluklar ile römorkları fuar boyunca çiftçilere sergiliyor.
 
Sergilenen Tarım Ekipmanları Hakkında:
 
CASE IH HD Büyük Balya Makineleri: Uzun ve Sorunsuz Kullanım İmkânı
Tüm mekanizmaları yüksek verimlilik ve ağır çalışma şartları için tasarlanmış olan Case IH HD Büyük balya makineleri, ağır balyalar ve yüksek balyalama kapasitesi ile uzun ve sorunsuz bir kullanım imkanını sunuyor.
 
Ayrıca CASE IH HD Büyük balya makineleri ağır hizmet tipi şasi, ödüllü SmartShift™ Şanzıman Teknolojisi ve ağır yükler için dizayn edilmiş hareket iletim sistemine sahip. HD Büyük balya makineleri sınıfındaki en uzun balya odasıyla yüksek yoğunluklu ve düzgün şekilli balyaların yapılmasına izin veriyor.
 
CASE IH JX Max ProGuide: Verimin Anahtarı
CASE IH JX Max Pro serisi, sahip olduğu yüksek teknoloji sayesinde tüm tarımsal faaliyetlerde yüksek verim sağlıyor. ProGuide™ sistemi sayesinde yakıt, tohum, ilaç ve gübre gibi girdilerin randımanlı bir kullanımına olanak sağlayan JX Max ProGuide maliyetlerde önemi bir tasarruf sağlıyor.