New Holland Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda En Yeni Modellerini Sergiliyor

New Holland Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda En Yeni Modellerini Sergiliyor

Türkiye'nin en çok tercih edilen traktör markası New Holland, 18. Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda yenilenen traktörlerini ve tarımsal ekipmanlarını sergiliyor.  Yerli üretim Common Rail motorlu T3B, T3F ve T4S serileri hem tarla hem de bahçe tarımının ideal ortağı yeni T540 Serisi ve 'Yerli Dev' lakaplı yenilenen TR6s Stage 5 modellerini Bursa’ya getiren New Holland, HD Büyük Balya ve TürkTraktör mühendisleri tarafından tasarlanan Kayar Şasili Hassas Ekim makinelerini de fuarda sergiliyor. 
 
Bu yıl 18.'incisi düzenlenen Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na büyük bir heyecanla hazırlandıklarını belirten TürkTraktör Ticari Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Canbeyli, en yeni traktör modellerinden tarım ekipmanlarına, çiftçilere sunulan özel uygulamalardan kampanyalara kadar birçok yeniliği onlarla buluşturduklarını söyledi. İki yıl aradan sonra çiftçiyle fiziki ortamda buluşmanın mutluluğu içinde olduklarını belirten Canbeyli, "Türk tarım ve hayvancılık sektörlerini bir araya getiren Türkiye'nin en önemli fuarlarından Burtarım'da çiftçilerimizin göz bebeği yenilenen birçok traktör modelimiz ve tarım ekipmanlarımızla çıkarma yaptık. Fuar standımızı ziyaret edenler hem traktör hem de tarım ekipmanlarında geniş bir ürün yelpazesini bir arada görebiliyor. Avrupa Birliği Uygunluk standartları TMR uyumlu traktör modellerimizi de ilk kez burada görücüye çıkarıyoruz. Traktörlerimizin yanında hassas tarım teknolojileri alanındaki en yeni ve ileri ekipmanları, dijital dönüşümde çiftçimizin rehberi olan Tarlam Cepte uygulamasının yeni versiyonunu da Bursa’da tanıtıyoruz.” dedi.
 
Fuara Özel Kampanya
 
TürkTraktör Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı'na özel olarak Ekim ayı boyunca geçerli birbirinden cazip finansman fırsatlarını Türk çiftçisine sunuyor. New Holland marka tarım ekipmanlarında 50 bin TL'ye 2 yıl vadeli yüzde 0.99 faizli kredi kampanyası sunan New Holland, tüm traktör modellerinde ise 90 bin TL'ye kadar 2 yıl vadeli yüzde 0, 90 -175 bin TL aralığında finansman ihtiyacı olan çiftçiye ise yüzde 1.39 faizli 5 yıl vadeli kredi imkanı sunuyor. Kredilerin başvurusu direkt TürkTraktör yetkili bayileri üzerinden anında yapılıyor.

New Holland Standında Sergilenen Traktörler Hakkında;
 
New Holland T3B Serisi
Bahçe tarımı için ideal kullanım sunan T3B serisi 55 ile 75 hp arasında güç ve 341 Nm’ye kadar tork üreten Common-Rail yakıt enjeksiyonlu Faz 3b motora sahip. Yeniden tasarlanan hidrolik kaldırıcı ve alçak platformu sayesinde ağaç altı çalışmaları için ideal ölçülere kavuşan T3B serisi kullanıcısına eşsiz bir deneyim sunuyor. Yeni New Holland T3B serisi; dijital gösterge panelini, acil durumlarda kullanılabilen elektronik akü devre kesicisini, kuyruk mili stop sensörünü ve emniyet çerçevesi Destek Pistonu özelliklerini kullanıcısına sunuyor.
 
New Holland T3F Serisi
New Holland markasının en köklü serilerinden biri olan T3F serisi tasarımı, teknoloji ve donanımıyla tamamen yenilendi. 50 beygir üreten Faz 3A motorunun yanında 55 ile 75 beygir aralığında güç üreten Common-Rail yakıt enjeksiyon sistemine sahip yeni nesil Faz 3B motorlu versiyonları da sunan T3F, ortalama %15 daha fazla çekiş performansı ve yakıttan maksimum tasarruf sağlıyor. T3F serisi, T3B serisinde olduğu gibi yeni dijital gösterge, acil durumlar için Akü Devre Kesici ve Kuyruk Mili Stop Sensörü ile emniyet çerçevesi Destek Piston'u özellikleriyle geliyor.
 
New Holland T4S
Uzun yıllar Kuzey Amerika ve Avrupa’ya ihraç edilen Yeni T4S Faz 3B serisi Common-Rail yakıt enjeksiyon sistemiyle %15 daha fazla performans sunuyor. Sahip olduğu Dizel Oksidasyon Katalizörü (DOC) ve soğutmalı EGR sistemi ile Tier3 motora göre %94 daha az Partikül Madde (PM) salınımı gerçekleştiren T4S, 8 ileri 8 geri veya 12 ileri 12 geri vites seçeneğiyle satın alınabiliyor. İsteğe bağlı olarak elektro hidrolik çift çeker ünitesi, Power Shuttle, 30 km/s veya 40 km/s ilerleme hızı seçenekleriyle farklı ihtiyaçlara yanıt veriyor.
 
New Holland T540 Serisi
Yeni New Holland T540 serisi çiftçilere, T540S ve T540B olmak üzere iki farklı platform üzerinde dört farklı model ile hem bahçe hem de tarla tarımında çözüm sunuyor. 3 silindirli yerli üretim, turbo-intercooler motoru 50 beygir güç ve 201 Nm maksimum tork üretiyor. Motorun ürettiği bu güç değerleri, tam senkromeçli şanzıman ile toprağa verimli bir şekilde aktarılarak etkin çalışma imkanını kullanıcısına sunuyor.
 
Yeni New Holland TR6s Stage 5 Serisi
Türkiye'de üretilen en güçlü traktör unvanının sahibi, Yerli Dev lakaplı New Holland TR6s Stage 5 serisi, farklı kapasite taleplerine en iyi şekilde cevap veren 116 ile 145 arası beygir nominal motor gücüne sahip 125s, 135s, 145s, 160s ve 170s olmak üzere 5 farklı model yelpazesi sunuyor. Yenilenen New Holland TR6s serisi bakım gerektirmeyen ECOBlue HI-eSCR 2 Emisyon düşürme teknolojisine sahip Stage 5 motoru, 4 ve 6 silindirli seçenekleriyle çevreci ve ekonomik yöntemlerle üretiliyor.
 
Tarımsal ekipman alanında da çok donanımlı ve geniş ürün gamıyla yer alan New Holland, tanıtım alanında toprak işleme makinesinden, ekim makinesine, küçük balya makinesinden büyük balya makinesine, silaj hasat makinesinden, biçerdövere çiftçilerin ihtiyaçlarına uygun, modern ve yüksek teknolojili tarımsal ekipmanlarını sergiliyor.
 
New Holland’ın Standında Sergilenen Tarım Ekipmanları Hakkında;
 
Kayar Şasili Hassas Pnömatik Ekim Makinesinin en önemli özelliği, farklı sıra arası ekim mesafelerinin hidrolik olarak kolaylıkla ayarlanabilmesi. Böylelikle bir üründen diğerinin ekimine kolay ve hızlı geçişin yapılması mümkün oluyor.
 
TürkTraktör mühendisleri tarafından tasarlanan ilk tarım ekipmanı Kayar Şasili Hassas Pnömatik Ekim Makinesi, her çeşit tohumun ekimini istenilen aralıkta ve sıra mesafesiyle yapıyor. Baltalı tip ekici ayaklara sahip ekipman yüksek kapasiteli tohum ve gübre depoları sayesinde daha az ikmal ihtiyacı ve hızlı bağlantı sistemiyle çiftçiye önemli ölçüde zaman kazandırıyor.
 
New Holland HD Büyük Balya Makinesi
En zorlu şartlar için tümüyle yeniden tasarlanmış, ağır hizmet tipi New Holland HD Büyük Balya Makineleri daha ağır balya yapabilirken daha yüksek balyalama kapasitesi sunuyor.
 
Ağır ve daha yüksek boyutta olan balya yapabilen New Holland HD Büyük Balya Makineleri, Bursa Tarım ve Hayvancılık Fuarı'nda sergilenen tarım ekipmanları arasında öne çıkıyor. Ağır yükler için dizayn edilmiş hareket iletim sistemi, ödüllü SmartShift™ Şanzıman Teknolojisine, IntelliCruise™ Sisteme ve 4.05 metre uzunlukla segmentindeki en uzun balya odasına sahip. Comer marka yeni şanzıman, daha yüksek yüklenmelere uygun uzun ömürlü yapısı ve sap-saman birikimini önleyen montaj yeri ile öne çıkıyor.