New Holland’ın Daha Güvenli Sürüş Donanımıyla Ürettiği Traktörler Çiftçilerle Buluşuyor

New Holland’ın Daha Güvenli Sürüş Donanımıyla Ürettiği Traktörler Çiftçilerle Buluşuyor

New Holland,  kullanıcı emniyetini ön plana çıkaran, daha güvenli sürüş ile daha fazla konfor sağlayan traktör ana çerçeve yönetmeliğine (TMR) uygun traktör modelleriyle yine farkını gösteriyor.

Türkiye’nin lider traktör markası New Holland ürün gamını, daha fazla güvenlik ile maksimum konforu bir arada sunacak şekilde yeniledi.  Son 2 yılda, 7 farklı model ve 4 farklı seri traktörü çiftçilerin beğenisine sunan New Holland, hem mevcut ürün gamı hem de pazara yeni sunduğu tüm modellerini traktör ana çerçeve yönetmeliği (TMR) düzenlemelerine uygun şekilde üretiyor. 

New Holland marka traktörler yeni devreye giren yönetmeliğe uyumlu olarak kullanıcı emniyetini ön plana çıkaran kaporta hatlarında keskin köşelerin giderilmesi, kuyruk mili gibi hareketli parçaların kontrolsüz çalışmasının engellenmesi ve elektrik güvenliği donanımına akü şalterinin eklenmesi gibi değişimleri içerecek şekilde üretiliyor.  
    
New Holland, tamamı güncel yönetmelik ve düzenlemelere  göre şekillenen ürün gamıyla, Türk tarımı ve çiftçisi için ‘en iyiyi sunmayı’ sürdürüyor

Yenilemelerle birlikte mekanik akü şalteri, kuyruk mili sistemine bağlı olan koltuk sensörü, geniş görüş açısı sunan çift taraflı yan aynaları, ilerleme hızını gösteren dijital ekranı gibi birçok donanımı da bünyesinde barındıran New Holland TT/TTB ve Classic Modelleri, 56s, T480S/B, T540S/B, T580B, T4S, TT4.75, T3F, TD4B, TD4.100F, TDD/TDD Bluemaster ve TR5 EC traktörleri gelişen güvenlik özelliklerinin yanı sıra, tarla ve bahçelerde en yüksek verim ile performansı bir arada sunuyor. 

New Holland; traktörlerinde; yüksek ikinci el değeri, geniş bayi ve servis ağı ve hızlı ulaşılabilir uygun fiyatlı yedek parça gibi farklı bir çok avantajı da beraberinde sunuyor.

TMR düzenlemelerine uygun şekilde yenilenen mevcut New Holland ürün gamındaki modelleri ve New Holland’ın bu yıl çiftçilerin beğenisine sunduğu yepyeni modelleri TT ve TTB Classic, 50-56s, T540S/B, TD4.78B, T4S ve T3F hakkında tüm detaylı bilgilere www.newholland.com.tr/ adresinden ulaşılabiliyor.