TürkTraktör’ün Lider Markası New Holland, Yeni Traktör ve Tarımsal Ekipmanlarını Adana Tarım Fuarı’nda Sergiliyor

TürkTraktör’ün Lider Markası New Holland, Yeni Traktör ve Tarımsal Ekipmanlarını Adana Tarım Fuarı’nda Sergiliyor

Türkiye'nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu TürkTraktör'ün pazar lideri markası New Holland, 16. Adana Tarım Fuarı'nda en yeni, çevreci ve güçlü modelleriyle dikkat çekiyor. New Holland T4B, T3S ve T5 Bluemaster traktörlerin sergilendiği fuarda, Tarımsal Ekipmanlar ve Hassas Tarım Ürünleri de TürkTraktör standında çiftçilerin beğenisine sunuluyor.
 
TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, Faz 5 emisyon seviyesindeki yeni nesil motor teknolojisiyle yüksek performans ve verimliliği bir arada sunan ürünlerini Adanalı çiftçilerle buluşturmanın kendileri için büyük önem taşıdığını belirtti. Canbeyli, “‘Geleceğe Hazırlar’ amacımız ve ‘Geleceğe Etki’ sürdürülebilirlik stratejimiz doğrultusunda durmaksızın çalışıyoruz. Türk tarımını ileri taşımak, çiftçilerimizi verimli ve sürdürülebilir bir tarım için modern teknolojilerle buluşturmak adına ürün ve hizmetlerimizi geliştiriyoruz. 17 yıldır aralıksız pazar lideri olan New Holland ailesinin Faz 5 motor teknolojisine sahip yeni üyeleri T4B, T3S ve T5 Bluemaster serisini Adana’da sergilemekten mutluluk duyuyoruz. New Holland FR650 Kendi Yürür Silaj Makinesi, CX5.90 Biçerdöver, Density Büyük Balya ve ProBelt Silindirik Balya Makinelerimizin de çiftçilerimizin beğenisini kazanacağına inanıyoruz. Geniş ürün yelpazemizi incelemek üzere tüm üreticilerimizi standımıza bekliyoruz.” dedi.
 
İndirim, Yakıt Puan ve Sabit Fiyat Kampanyası
Adana Tarım Fuarı’na özel kampanya kapsamında New Holland T7 ve T7HD model traktör alanlara 100.000 TL değerinde, küçük ekipman alımlarında ise 10.000 TL değerinde Opet Yakıt Puan hediye ediliyor.
 
Kasım ayında New Holland markalı yerli traktör alımlarında, tüm ekipmanlarda geçerli 15.000 TL indirim çiftçileri bekliyor. 800.000 TL’ye varan 2 yıl vadeli uygun faiz oranları ve yıl sonuna kadar yapılan yerli traktör alımlarında sabit fiyat kampanyası da sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.
 
New Holland Standında Sergilenen Traktörler Hakkında;
 
New Holland T4B
New Holland ailesinin en son motor teknolojisine sahip en yeni üyesi T4B serisi, Faz 5 emisyon seviyesinde çevreci kriterleri yerine getirerek sürdürebilir tarıma önemli bir katkı sağlıyor. 65 HP ve 75 HP model seçeneklerinde yerli Faz 5 motor kullanılan New Holland T4B’nin, 86 HP, 99 HP ve 110 HP’lik versiyonları da bulunuyor.
 
T4B serisinin yerli motora sahip T4.70B ve T4.80B modellerinde 12 ileri 12 geri mekanik şanzıman standart olarak sunuluyor. 12 ileri 12 geri Power Shuttle şanzıman da isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor. T4B serisinin 86 HP, 99 HP ve 110 HP’lik modellerinde ise debriyaj kullanımını en aza indirgeyen Power Shuttle şanzıman standart olarak yer alıyor. Tüm T4B modellerinde isteğe bağlı olarak 20 ileri 20 geri sürüngen vites seçeneği de sunuluyor. T4B serisinin bazı modellerinde bulunan ön hidrolik, ön kuyruk mili ve SuperSteer seçeneği seride öne çıkan üstün özelliklerden sadece birkaçı.  
 
New Holland T3S
TürkTraktör’ün ürettiği Faz 5 emisyon seviyesine sahip yerli motor kullanılan yeni New Holland T3S modeli, 65 HP güç seçeneğiyle sunuluyor. T3S, kompakt ölçülerinin getirdiği avantaj sayesinde hem bahçe hem de tarla traktörü olarak kullanılabiliyor. T3S’te 8 ileri 8 geri mekanik vites standart olarak yer alıyor. Aynı zamanda 12 ileri 12 geri sürüngen vites seçeneği de isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor. T3S, 2,8 tona varan hidrolik kaldırma kapasitesi sayesinde birçok ekipman çeşidiyle çalışabilme fırsatı sağlıyor.
 
New Holland T5 Bluemaster
Kabin tasarımı yenilenen ve elektronik kumandalar sayesinde konforu daha da artırılan Faz 5 emisyon seviyesine sahip T5 Bluemaster serisinde 90 HP’den 117 HP’ye kadar dört farklı model seçeneği sunuluyor. 12 ileri 12 geri standart Power Shuttle şanzıman ve isteğe bağlı 20 ileri 20 geri sürüngen vites seçeneği bulunan T5 Bluemaster serisi, 506 Nm'ye varan tork değeriyle dikkat çekiyor. T5 Bluemaster serisi, elektro-hidrolik kuyruk mili ve 5 ton hidrolik kaldırma kapasitesi sayesinde farklı ekipman çeşitleriyle de çalışma imkânı tanıyor.
 
New Holland’ın Standında Sergilenen Tarımsal Ekipmanlar Hakkında;
 
New Holland CX5.90 Serisi Biçerdöver
Yeni New Holland CX5.90 biçerdöver, Faz 5 seviyesinde en güncel emisyon değerlerindeki motorlarla çiftçilere sunuluyor. Biçerdöverde yer alan ECOBlue™ teknolojisi, egzoz gazındaki zararlı nitrojen oksitleri, zararsız su ve nitrojene dönüştürerek doğaya zararlı gazları minimum seviyeye düşürüyor. CX 5.90, 313 HP güç ve üstün hasat işlemiyle maksimum verimlilik sağlıyor.
 
New Holland FR650 Kendi Yürür Silaj Makinesi
Yeni New Holland FR650, yüksek güçlü motoru, en son teknoloji ile donatılmış kesim mekanizması ve sınıfının en dayanıklı yapısıyla en üst düzeyde verimlilik sunuyor. Geniş baca dönüş açısı ve yenilenen kabin tasarımı ile artık daha fazla kullanıcı dostu haline gelen New Holland FR650, büyük işletme sahipleri ve silajlık ürün hasadı yapan müteahhitler tarafından da tercih ediliyor.
 
New Holland Teleskopik Yükleyici
2022'de Tarımsal Ekipman ürün gamına eklenen teleskopik yükleyiciler, malzeme taşıma, açık arazi çalışmaları, büyük balyaların toplanması ve istiflenmesi gibi çeşitli uygulamalarda dinamik yapısıyla öne çıkıyor. Tamamen yenilenen 4 ileri, 3 geri vites seçimine sahip PowerShift™ şanzıman yürüyüş esnasında hassas bir sürüş deneyimi sunuyor. TH9.35’in 9,15m yüksekliğe kadar kaldırma ve 3.500 kilo taşıma kapasitesi bulunuyor. 360 derece görüş alanına sahip kabin içerisinde operatör, teleskopik yükleyici üzerindeki ataşmanı her konumda rahat bir şekilde görebiliyor.
 
New Holland Density Büyük Balya Makinesi
Tüm mekanizmaları yüksek verimlilik ve ağır hizmet için tasarlanan Yeni New Holland Büyük Balya Makinesi yüksek balyalama kapasitesi ile uzun ve sorunsuz kullanım sağlıyor. New Holland Density Büyük Balya Makinesi; daha kısa zamanda, daha az işgücü ve yakıt tüketerek daha ağır ve yoğun balyalar üretebiliyor.
 
New Holland ProBelt Silindirik Balya Makinesi
Yeni New Holland Probelt silindirik Balya Makineleri tarım faaliyetlerinde kullanılan en yenilikçi tarım teknolojileri arasında yer alıyor. Müşteri memnuniyeti göz önünde bulundurularak tasarlanan ProBelt, verimliliği artırarak maliyetleri düşürmeye yardımcı oluyor.
 
Fantini Mısır Tablası
Çiftçilerin ihtiyaçları göz önünde bulundurarak 2023 yılında ürün gamına dahil edilen Fantini Mısır Tablası, mısır hasadında yüksek verimlilik ve güvenilirlik sağlıyor. 5 ve 6 sıralı sıra sayısı, tek ve çift şanzıman, kablolu ve ağır tip mısır sapı ezici çeşitleriyle alternatif seçenekler sunuluyor.
 
New Holland Küçük Balya Makinesi
Yüksek performanslı New Holland balya makinesi modern tasarımı, üstün kalitesi ve çalışma verimliliği ile öne çıkıyor. 2 ipli ve 3 ipli bağlama grubu, yüksek kapasiteli toplayıcısı, sağlam şasesi, Alman Rasspe marka bağlama grubu ile yüksek performansla kaliteli balyalar sunuyor.
 
New Holland Hassas Ekim Makinesi
Verimlilik, konfor ve yenilikçi teknolojik özelliklerle donatılmış Pnömatik Hassas Ekim Makineleri, modern tarımın özellikle sebzecilik ve süs bitkisi yetiştiriciliği alanında öne çıkıyor. Hassas ekim makineleri; sıraya veya aralığa bağlı olarak bitkileri tek tek ekerek, tohumların kullanımını azaltarak daha verimli kullanılmasını sağlıyor.
 
TürkTraktör Yeni Tasarım Toprak İşleme Makineleri
Bahçe ve tarla tipi modelleriyle yeni tasarımlı TürkTraktör Toprak İşleme Makineleri Adana Fuarı’nda Türk çiftçisinin beğenisine sunuluyor. Sabit, kaydırmalı, merdaneli ve farklı çalışma genişliklerine sahip model seçenekleri ile çeşitli toprak koşullarında ideal çalışma imkanı sunuyor.
 
New Holland’ın Standında Sergilenen Hassas Tarım Ürünleri Hakkında;
 
Hassas tarım sistemleri, mevcut tarım arazisinde daha fazla ürün yetiştirilmesi, ilaç, gübre, tohum ve yakıt gibi girdilerin ideal seviyede kullanılması, bakım faaliyetleri sırasında oluşan bitki ezilmelerini azaltarak verimliliği artırmak gibi önemli avantajlar sunuyor. TürkTraktör Hassas Tarım ürün gamında yer alan Otomatik Dümenleme Sistemleri, Akış ve Uygulama Kontrol Sistemlerine ek olarak, yerli olarak geliştirilen filo ve traktör takip sistemi TTConnect ve akıllı yönlendirme sistemi TTGuide ürünleri de fuar boyunca tanıtılacak.
 
Yeni XCN-1060 ve XCN-1260 Otomatik Dümenleme Sistemleri
Otomatik dümenleme sistemlerinin sağladığı verimi en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanan yeni XCN-1060 ve XCN-1260 ekranlar ile yenilenmiş yapısıyla NAV-900 anten, zorlu koşullarda yüksek çalışma performansını kullanıcılarıyla buluşturuyor.
 
MasterDrive Traktör
Hassas ekimden hasada kadar tüm tarımsal faaliyetlerde kullanıma uygun en son nesil otomatik dümenleme sistemine sahip TDD MasterDrive™, verimin anahtarı oluyor. Özellikle maksimum sayıda ve doğru sıra oluşturulmasına çok büyük etkisi olan TDD MasterDrive™ sistemi yakıt, tohum, ilaç ve gübre gibi tarımsal girdilerin en uygun şekilde kullanılmasına imkân tanıyarak tarımsal faaliyetlerin toplam maliyetini de düşürüyor.
 
TürkTraktör Guide; Yerli Akıllı Yönlendirme Sistemi
TürkTraktör; pazardaki tüm traktör modelleriyle uyumlu, kolay kullanım özellikleriyle ön plana çıkan, yerli akıllı yönlendirme sistemi TTGuide’ı Adana Tarım Fuarı’nda çiftçilerle buluşturuyor. Geniş dokunmatik ekranı, TürkTraktör’e özel ara yüzü ve sınırsız kapsama alanına sahip doğrulama sinyali ile TTGuide tarlaların yeni yıldızı oluyor. TTGuide, ekranda bulunan ışıklı yönlendirme talimatları sayesinde operatöre yardımcı olup, çalışmalar için belirlenen hatlarda kalınmasını sağlıyor.
 
TürkTraktör Connect; Yerli Filo ve Traktör Takip Sistemi
TürkTraktör; yeni nesil emisyon seviyesine sahip New Holland traktörler ile uyumlu olarak çalışacak, tarım sektöründe ilk ve tek yerli filo ve traktör takip sistemi TTConnect’i çiftçilerin hizmetine sunuyor. Web veya mobil cihazlardan kolayca erişilebilecek TTConnect sayesinde, traktörlerin anlık ve geçmiş konum bilgisi, rota takibi, traktörden alınan teknik verilerin takibi, detaylı raporlar sayesinde geçmişe dönük çalışmaların planlaması yapılabiliyor.