TürkTraktör'ün Premium Markası Case IH Yeni Modellerini Adana Tarım Fuarı'nda Sergiliyor

TürkTraktör'ün Premium Markası Case IH Yeni Modellerini Adana Tarım Fuarı'nda Sergiliyor

Türkiye'nin tarım mekanizasyonundaki lider firması TürkTraktör'ün premium markası Case IH, 16. Adana Uluslararası Tarım Fuarı'nda en güncel emisyon seviyesine sahip traktörleri, Tarımsal Ekipmanları ve Hassas Tarım Ürünleriyle Çukurova çiftçisiyle buluşuyor. Yeni Case IH Puma CVX AFSC, serinin yeni üyesi Puma 260 ve 90 HP ile 117 HP arası dört farklı güç seçeneğine sahip yeni Farmall X serisi traktörler ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.
 
TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, premium özellikleriyle çiftçinin göz bebeği haline gelen Case IH’in en yeni teknolojiye sahip ürünlerini Çukurova çiftçisiyle buluşturmanın heyecanını yaşadıklarını belirtti. Canbeyli, “Case IH'in Faz 5 emisyon seviyesindeki çevreci motorlara sahip en yeni modellerinden Case IH Puma CVX AFSC, Case IH Puma 260 ve Farmall X serisini Adana’da çiftçilerimizin beğenisine sunduk. Traktörlerimizin yanı sıra Case IH Density Balya Makinesi ve Yeni Tasarım RedPro Toprak İşleme Makineleri gibi ekipmanlarımız da çiftçilerimiz en üst seviyede verimlilikle toprağını işlerken destekçisi olacak” dedi.
 
İndirim, Yakıt Puan ve Sabit Fiyat Kampanyası
Adana Tarım Fuarı’na özel kampanya kapsamında Case IH Puma ve Optum model traktör alanlara 100.000 TL değerinde, tüm ekipman alımlarında ise 10.000 TL değerinde Opet Yakıt Puan hediye ediliyor.
 
Kasım ayında Case IH markalı yerli traktör alımlarında, tüm ekipmanlarda geçerli 15.000 TL indirim çiftçileri bekliyor. 800.000 TL’ye varan 3 yıl vadeli uygun faiz oranları ve yıl sonuna kadar yapılan yerli traktör alımlarında sabit fiyat kampanyası da sunulan fırsatlar arasında yer alıyor.
 
Case IH Standında Sergilenen Traktörler Hakkında;
 
Puma AFSC ve Puma 260
AFSC kabin olarak yenilenen Case IH Puma CVX serisinin kabin iç hacmi ve cam alanı artırılarak çok daha ferah bir çalışma ortamı elde edildi. Ekran ve kumanda konsolu tümüyle yenilenen Puma serisinde daha büyük ve renkli dokunmatik ekran standart olarak tüm modellere konuldu. Ayrıca seriye 300 HP maksimum motor gücüne sahip Puma 260 ürünü de eklenerek model seçeneği artırıldı. Seriye yeni eklenen Puma 260, 1.250 Nm maksimum tork ve 10.464 kg hidrolik kaldırma kapasitesi ile en zorlu tarımsal faaliyetlere uygun olarak üretildi.
 
Farmall X Serisi
90 HP, 100 HP, 110 HP ve 117 HP’lik Faz 5 motor seçenekleri bulunan Yeni Farmall X serisi, üst düzey konforu kullanıcılarına sunuyor. Farmall X serisinde sürüş ergonomisini maksimuma çıkaran 12 ileri 12 geri Power Shuttle transmisyon standart olarak yer alıyor. 20 ileri 20 geri sürüngen vites seçeneği ise isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor. Farmall X, 506 Nm'ye varan tork ve 5 ton kaldırma kapasitesiyle öne çıkıyor.
 
Case IH’in Standında Sergilenen Tarımsal Ekipmanlar Hakkında;
 
Case IH Density Büyük Balya Makinesi
Tüm mekanizmaları yüksek verimlilik ve ağır hizmet için tasarlanmış olan yeni LB 424 XLD serisi Case IH Büyük Balya Makinesi ile daha büyük ve yoğun balyalar üretiliyor. Yüksek balyalama kapasitesi ile uzun ve sorunsuz kullanım imkanını bir arada sunan Density Büyük Balya Makinesi, daha ağır ve yoğun balya taşırken daha az depolama alanı, daha kısa zaman, daha az işgücü ve yakıt maliyetiyle önemli oranda tasarruf sağlıyor.
 
Case IH RB 465 RF Değişken Odalı Silindirik Balya Makinesi
Case IH RB 4 Serisi Değişken Odalı Silindirik Balya Makinaları, 2 metre genişliğe sahip toplayıcı ile tarlada yüksek performans sunuyor. Seride bulunan merdane ve kayış kombinasyonu, isteğe özel ölçülerde 90 ile 150/180 cm arasında farklı çaplarda balyalar oluşturabiliyor. 273 mm genişliğinde birleşim yeri bulunmayan kayışlar, mükemmel balyalama için gerekli basıncı en iyi şekilde temin ediyor.
 
Yeni Tasarım RedPro Toprak İşleme Makineleri
RedPro Toprak İşleme Makineleri, bahçe ve tarla tipi modelleriyle Adana Tarım Fuarı’nda Türk çiftçisinin beğenisine sunuluyor. Yeni tasarımıyla dikkat çeken RedPro, sabit, kaydırmalı, merdaneli seçenekleriyle her toprak koşulunda ideal çalışma imkânı tanıyor.
 
Case Pnömatik Hassas Ekim Makinesi
Verimlilik, konfor ve yenilikçi teknolojik özelliklerle donatılmış Pnömatik Hassas Ekim Makineleri, modern tarımın özellikle sebzecilik ve süs bitkisi yetiştiriciliği alanında öne çıkıyor. Hassas ekim makineleri; sıraya veya aralığa bağlı olarak bitkileri tek tek ekerek, tohumların kullanımını azaltarak daha verimli kullanılmasını sağlıyor.
 
RedPro Küçük Balya Makinesi
Yüksek performanslı RedPro balya makinesi modern tasarımı, üstün kalitesi ve çalışma verimliliği ile öne çıkıyor. 2 ipli ve 3 ipli bağlama grubu, yüksek kapasiteli toplayıcısı, sağlam şasesi, Alman Rasspe marka bağlama grubu ile yüksek performansla kaliteli balyalar sunuyor.
 
Case IH’in Standında Sergilenen Hassas Tarım Ürünleri Hakkında;
Hassas tarım sistemleri, mevcut tarım arazisinde daha fazla ürün yetiştirilmesi, ilaç, gübre, tohum ve yakıt gibi girdilerin ideal seviyede kullanılması, bakım faaliyetleri sırasında oluşan bitki ezilmelerini azaltarak verimliliği artırmak gibi önemli avantajlara sahip. TürkTraktör Hassas Tarım ürün gamında yer alan Otomatik Dümenleme Sistemleri, Akış ve Uygulama Kontrol Sistemlerine ek olarak, yerli olarak geliştirilen filo ve traktör takip sistemi TTConnect ve akıllı yönlendirme sistemi TTGuide ürünleri de fuar boyunca tanıtılacak.
 
Yeni XCN-1060 ve XCN-1260 Otomatik Dümenleme Sistemleri
Otomatik dümenleme sistemlerinin sağladığı verimi en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanan XCN-1060 ve XCN-1260 ekranlar ile yenilenmiş yapısı sayesinde NAV-900 anten, zorlu koşullarda yüksek çalışma performansını kullanıcılarıyla buluşturuyor.
 
ProGuide Serisi
Türkiye’nin büyüyen markası Case IH, JX Max Pro serisiyle kullanıma hazır olarak sunduğu ProGuide™ otomatik dümenleme sistemini çiftçilerin hizmetine sunmaya devam ediyor. Hassas ekimden hasada kadar tüm tarımsal faaliyetlerde kullanıma uygun en güncel otomatik dümenleme sistemine sahip ProGuide™ serisi, verimin anahtarı oluyor. Özellikle maksimum sayıda ve doğru sıra oluşturulmasına çok büyük etkisi olan ProGuide™ sistemi yakıt, tohum, ilaç ve gübre gibi tarımsal girdilerin en uygun şekilde kullanılmasına imkân tanıyarak tarımsal faaliyetlerin toplam maliyetini de düşürüyor.
 
TürkTraktör Guide; Yerli Akıllı Yönlendirme Sistemi
TürkTraktör; pazardaki tüm traktör modelleriyle uyumlu, kolay kullanım özellikleriyle öne çıkan, yerli akıllı yönlendirme sistemi TTGuide’ı Adana Tarım Fuarı’nda çiftçilerle buluşturuyor. Geniş dokunmatik ekranı, TürkTraktör’e özel ara yüzü ve sınırsız kapsama alanına sahip doğrulama sinyali ile TTGuide tarlaların yeni yıldızı oluyor. TTGuide, ekranda bulunan ışıklı yönlendirme talimatları sayesinde operatöre yardımcı olup, çalışmalar için belirlenen hatlarda kalınmasını sağlıyor.
 
TürkTraktör Connect; Yerli Filo ve Traktör Takip Sistemi
TürkTraktör; yeni nesil emisyon seviyesine sahip Case IH traktörler ile uyumlu olarak çalışacak, tarım sektöründe ilk ve tek yerli filo ve traktör takip sistemi TTConnect’i çiftçilerin hizmetine sunuyor. Web veya mobil cihazlardan kolayca erişilebilecek TTConnect sayesinde traktörlerin anlık ve geçmiş konum bilgisi, rota takibi, traktörden alınan teknik verilerin takibi ve detaylı raporlar sayesinde geçmişe dönük çalışmaların planlaması yapılabiliyor.