TürkTraktör'ün Premium Markası Case IH Yeni Modellerini Konya Tarım Fuarı'nda Sergiliyor

TürkTraktör'ün Premium Markası Case IH Yeni Modellerini Konya Tarım Fuarı'nda Sergiliyor

Türkiye'nin tarım mekanizasyonundaki lider firması TürkTraktör'ün premium markası Case IH, 20. Konya Tarım Fuarı'nda Faz 5 emisyon seviyesine sahip yeni traktörleri, Tarımsal Ekipmanları ve Hassas Tarım Ürünlerini Türk çiftçisiyle buluşturuyor. İlk kez Konya’da sergilenen Optum 340 CVX, JXE Multi,Yeni Farmall C AD2 ve Farmall A AD4 model traktörler ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.
TürkTraktör Ticari İş Lideri Ahmet Canbeyli, premium özellikleriyle pazarda en çok tercih edilen ikinci marka olan Case IH’in en yeni ürünlerini sergilemenin heyecanı içerisinde olduklarını belirtti. Canbeyli, “Case IH’in Faz 5 emisyon seviyesindeki en yeni modelleri Optum 340 CVX, JXE Multi, Yeni Farmall C AD2 ve Farmall A AD4’ün lansmanını Konya’da gerçekleştiriyoruz. Traktörlerimizin yanı sıra fuar alanında sergilediğimiz Case IH Büyük Balya Makinesi, RB 465 RF Değişken Odalı Silindirik Balya Makinesi ve RedPro Toprak İşleme Makineleri gibi verimli ve çevreci ekipmanlarımız da çiftçilerimizin emeklerinin karşılığını almasında en büyük yardımcıları olacak” dedi. 
İndirim, Hediye Çeki ve Uygun Faiz Kampanyası
TürkTraktör, Konya Tarım Fuarı kapsamında Mart ayına özel kampanyalar sunuyor. Mart ayı boyunca Case IH Vestrum, Maxxum, Puma ve Optum serisi ithal traktör satın alanlara 100.000 TL değerinde Setur hediye çeki veriliyor.
 Mart ayında yerli traktör alımı gerçekleştiren müşterilere, Case IH’in tüm yerli ekipmanlarında 20.000 TL indirim uygulanıyor. 
TürkTraktör Finans kampanyası kapsamında, sıfır Case IH traktör alımlarında geçerli olmak üzere 3 milyon TL’ye varan kredilerde uygun faiz oranları ve 5 yıla kadar vade seçenekleri de Mart ayı boyunca sunuluyor.
 
Case IH Standında Sergilenen Traktörler Hakkında;
 
Case IH Optum 340 CVX
Case IH’in teknoloji ve konforuyla öne çıkan Optum ailesi büyümeye devam ediyor. Seriye son olarak 340 HP güç ve 1353 Nm tork değeriyle dikkat çeken Optum 340 CVX yeni model olarak eklendi. Optum 340’ın 6 silindirli, değişken geometrili turbo teknolojili motoru ve sürekli değişken oranlı CVX şanzımanı yüksek performans sunuyor. Ön hidrolik ve kuyruk mili standart olarak bulunan Optum 340 CVX modelinin öne çıkan özellikleri arasında AFSC kabini, Multicontroller kumanda konsolu, Android işletim sistemli AFS Pro 1200 monitörü yer alıyor.  
 
Case IH JXE Multi
Case IH’in boyut avantajı sayesinde hem tarlada hem de sıra arası uygun bahçelerde kullanıma uygun yeni modeli JXE Multi çok yönlü yapısıyla rakiplerinden ayrılıyor. JXE Multi 55 HP, 65 HP ve 75 HP’lik Faz 5 motor seçenekleriyle satışa sunuluyor. 12 ileri 12 geri mekanik şanzımana sahip JXE Multi’de 20 ileri 20 geri sürüngen vites seçeneği ise isteğe bağlı olarak tercih edilebiliyor. Elektro-hidrolik diferansiyel kilidi ve çift çeker sisteminin standart olarak sunulduğu JXE Multi; 4 adet hidrolik güç çıkışı, 2.800 kg kaldırma kapasitesi ve Servo destekli mekanik PTO ile öne çıkıyor. 
Yeni Farmall C AD2
Yeni nesil Faz 5 motoruyla 117 HP’ye varan güç ve 506 Nm’ye varan tork değeri sunan Yeni Farmall C AD2 kesintisiz performans sağlıyor. 24 ileri 24 geri vites seçeneğine sahip mekanik şanzıman bulunan seride, isteğe bağlı olarak 40 ileri 40 geri sürüngen vites de tercih edilebiliyor. Tüm modellerinde standart olarak elektronik Power Shuttle yer alan Yeni Farmall C AD2; 6 adet hidrolik güç çıkışı ve 5 ton kaldırma kapasitesine sahip. Hidrolik orta kol ve 3 nokta askı sistemiyle tarımsal ekipmanlara tam uyum sağlayan Yeni Farmall C AD2, elektronik Lift-0-Matic™ sayesinde hidrolik ayarı bozulmadan işlemlere kaldığı yerden devam edebiliyor.
 
Farmall A AD4
Farmall A AD4’te bulunan yeni nesil Faz 5 motoru, 117 HP’ye varan güç ve 506 Nm’ye varan tork ile üstün performans sunuyor. 32 ileri 32 geri vites seçeneğine sahip yarı otomatik şanzıman bulunan seride, sürüngen vites ve elektronik Power Shuttle özelliği de standart olarak yer alıyor.  6 adet hidrolik güç çıkışıyla 5.320 kg kaldırma kapasitesine sahip olan Farmall A AD4, 2.493 mm dingil açıklığıyla daha stabil bir çalışma imkanısunuyor.. Elektronik Lift-0-Matic™ sayesinde de hidrolik ayarı bozulmadan işlemlere kaldığı yerden devam edebiliyor.
 
Case IH’in Standında Sergilenen Hassas Tarım Ürünleri Hakkında;
Hassas tarım sistemleri, mevcut tarım arazisinde daha fazla ürün yetiştirilmesi, ilaç, gübre, tohum ve yakıt gibi girdilerin ideal seviyede kullanılması, bakım faaliyetleri sırasında oluşan bitki ezilmelerini azaltarak verimliliği artırmak gibi önemli avantajlara sahip. TürkTraktör Hassas Tarım ürün gamında yer alan Otomatik Dümenleme Sistemleri, Akış ve Uygulama Kontrol Sistemlerine ek olarak, yerli olarak geliştirilen araç bağlantı sistemi TTConnect ve akıllı yönlendirme sistemi TTGuide ürünleri de fuar boyunca tanıtılacak.
 
TürkTraktör Guide; Yerli Akıllı Yönlendirme Sistemi
TürkTraktör; pazardaki tüm traktör modelleriyle uyumlu, kolay kullanım özellikleriyle ön plana çıkan, yerli akıllı yönlendirme sistemi TTGuide’ı Konya Tarım Fuarı’nda çiftçilerle buluşturuyor. Geniş dokunmatik ekranı, TürkTraktör’e özel arayüzü ve sınırsız kapsama alanına sahip doğrulama sinyali ile TTGuide tarlaların yeni yıldızı oluyor. TTGuide, ekranda bulunan ışıklı yönlendirme talimatları sayesinde operatöre yardımcı olup, çalışmalar için belirlenen hatlarda kalınmasını sağlıyor.
 
TürkTraktör Connect; Yerli Araç Bağlantı Sistemi
TürkTraktör; yeni nesil emisyon seviyesine sahip New Holland ve Case IH traktörler ile uyumlu olarak çalışacak, tarım sektöründe ilk ve tek yerli araç bağlantı sistemi TTConnect’i çiftçilerin hizmetine sunuyor. Web veya mobil cihazlardan kolayca erişilebilecek TTConnect sayesinde, traktörlerin anlık ve geçmiş konum bilgisi, rota takibi, traktörden alınan teknik verilerin takibi, detaylı raporlar sayesinde geçmişe dönük çalışmaların planlaması yapılabiliyor.
 
Yeni XCN-1060 ve XCN-1260 Otomatik Dümenleme Sistemleri
Otomatik dümenleme sistemlerinin sağladığı verimi en üst düzeye çıkaracak şekilde tasarlanan XCN-1060 ve XCN-1260 ekranlar ile yenilenmiş yapısı sayesinde NAV-900 anten, zorlu koşullarda yüksek çalışma performansını kullanıcılarıyla buluşturuyor.
 
ProGuide Serisi
Türkiye’nin büyüyen markası Case IH, JX Max Pro serisiyle kullanıma hazır olarak sunduğu ProGuide™ otomatik dümenleme sistemini çiftçilerin hizmetine sunmaya devam ediyor. Hassas ekimden hasada kadar tüm tarımsal faaliyetlerde kullanıma uygun en güncel otomatik dümenleme sistemine sahip ProGuide™ serisi, verimin anahtarı oluyor. Özellikle maksimum sayıda ve doğru sıra oluşturulmasına çok büyük etkisi olan ProGuide™ sistemi yakıt, tohum, ilaç ve gübre gibi tarımsal girdilerin en uygun şekilde kullanılmasına imkân tanıyarak tarımsal faaliyetlerin toplam maliyetini de düşürüyor.
Case IH’in Standında Sergilenen Tarımsal Ekipmanlar Hakkında;
 
Case IH Büyük Balya Makinesi
Case IH Büyük Balya Makinelerinin tüm mekanizmaları yüksek verimlilik ve ağır hizmet tipi için tasarlandı. 1270 ve 1290 modellerinin yüksek kapasitesi ve ön sıkıştırma sistemi sayesinde 260 cm balya odası uzunluğu ve güçlendirilmiş pistonlarla daha ağır ve düzgün formlu balyalar yapılabiliyor.
 
Çift düğümlü bağlama grubu, otomatik yağlama, otomatik gresleme, balya kusturma ve hidrolik balya son çıkış oluğu katlanması gibi pek çok özelliği standart olarak sunan Case IH Büyük Balya Makineleri, yüksek iş başarısı ve düşük maliyet avantajlarıyla balya müteahhitleri ve büyük işletmeler tarafından tercih ediliyor.  
 
Case IH RB 465 RF Değişken Odalı Silindirik Balya Makinesi
Case IH RB 4 Serisi Değişken Odalı Silindirik Balya Makinaları, 2 metre genişliğe sahip toplayıcı ile tarlada yüksek performans sunuyor. Seride bulunan merdane ve kayış kombinasyonu, isteğe özel ölçülerde 90 ile 150/180 cm arasında farklı çaplarda balyalar oluşturabiliyor. 273 mm genişliğinde birleşim yeri bulunmayan kayışlar, mükemmel balyalama için gerekli basıncı en iyi şekilde temin ediyor.
 
RedPro Toprak İşleme Makineleri
RedPro Toprak İşleme Makineleri, bahçe ve tarla tipi modelleriyle Konya Tarım Fuarı’nda Türk çiftçisinin beğenisine sunuluyor. RedPro, sabit, kaydırmalı, merdaneli seçenekleriyle her toprak koşulunda ideal çalışma imkanı tanıyor.
 
Case Pnömatik Hassas Ekim Makinesi
Verimlilik, konfor ve yenilikçi teknolojik özelliklerle donatılmış Pnömatik Hassas Ekim Makineleri, modern tarımın özellikle sebzecilik ve süs bitkisi yetiştiriciliği alanında öne çıkıyor. Hassas ekim makineleri; sıraya veya aralığa bağlı olarak bitkileri tek tek ekerek, tohumların kullanımını azaltarak daha verimli kullanılmasını sağlıyor.
 
RedPro Küçük Balya Makinesi
Yüksek performanslı RedPro balya makinesi modern tasarımı, üstün kalitesi ve çalışma verimliliği ile öne çıkıyor. 2 ipli ve 3 ipli bağlama grubu, yüksek kapasiteli toplayıcısı, sağlam şasesi, Alman Rasspe marka bağlama grubu ile yüksek performansla kaliteli balyalar sunuyor.
 RedPro Römorklar
Redpro Römorklar; tarım ürünlerinin güvenle taşınmasının yanı sıra, yüksek taşıma kapasiteli çeşitleriyle zamandan tasarruf sağlanmasına yardımcı oluyor.