Fabrikamızda mini futbol sahası ile voleybol, basketbol, masa tenisi, dart ve langırt sporlarının yapılabildiği kapalı bir spor salonumuz bulunmaktadır. Bunun dışında şirketimizde Tiyatro Kulübü, Müzik Kulübü, Bisiklet Kulübü, Koşu Kulübü, İyilik kulübü gibi sosyal kulüplerimiz de faaliyet göstermektedir.

Yaz Şenliği

Yaz aylarında gerçek şenlik tadını TürkTraktör lokasyonlarına yansıtmak, üzere düzenlenen bu şenlik ile tüm çalışanlarımızın aileleriyle birlikte eğlenip, çeşitli etkinlik ile yarışmalara katıldığı ve her yıl güzel anılarına yenilerini eklediği bir gün yaşatılması amaçlanmaktadır. Tüm çalışanlarımız ve ailelerin davetli olduğu Yaz Şenliklerimizi Ankara ve Sakarya lokasyonlarımızda toplamda 8000’e yakın bir katılımla gerçekleştiriyoruz. Çocuk ve yetişkin oyun gruplarımız, seçilen lezzetlerimiz ve çalışanlarımızla beraber karar verdiğiniz sanatçılar eşliğinde çalışanlarımız ve ailelerine keyifli bir gün yaşatıyoruz.

TürkTraktör Spor Şenliği

Spor Şenliğimiz, sosyal paylaşım ve yakınlaşmayı sağlayarak sporu daha geniş kitlelere ulaştırmak, sevdirmek ve gelişimini desteklemek amacıyla her yıl ofis ve saha çalışanlarımızın ortak katılımı ile gerçekleştirilmektedir. Şenliğimiz futbol, basketbol, voleybol, badminton, masa tenisi, satranç, langırt, dart, tavla vb. branşları kapsamaktadır.

Koç Spor Şenliği

Topluluk şirketleri arasında ilişkilerin güçlenmesine olanak veren bu önemli etkinlik, her yıl artan bir ilgiyle ve giderek zenginleşen bir programla devam etmektedir. Ankara fabrikamız da ‘Ankara Bölge Koç Spor Şenliği’ ev sahipliğini yapmaktadır.

İz Bırakanlar Töreni

Her yıl düzenlenen İz Bırakanlar, çalışanlarımızın Berat Ödülleri’ni aldığı ve şirket içi En Başarılı TürkTraktör’lüler ödül sürecinin de gerçekleştiği bir etkinliktir.

En Başarılı TürkTraktörlüler sürecimizin dereceye girenlerinin açıklandığı ve 10, 20, 25, 30 yıllık çalışma arkadaşlarımıza beratlarının takdim edildiği önemli bir töreni ünlü bir sunucu eşliğinde gerçekleştiriyoruz.

Sokak Lezzetleri

Sokak lezzetleri organize ederek çalışanlarımıza sosyalleşme alanı açmak ve keyifli bir yemek deneyimi sunuyoruz.

Anlık İkramlar

Anlık ikramlarla çalışan deneyimini güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

Çalışanlarımıza Hediyeler

  • Tüm çalışanlarımıza doğum günlerinde kendilerine hazırladığımız doğum günü paketlerini doğum günü pastalarıyla beraber teslim ediyoruz.
  • Tüm çalışanlarımızdan ilkokul, ortaokul ve lise çağında çocuğu olanlara okula dönüş hediyesi olarak MESST kart hediye çeki hediyesi veriyoruz.
  • Yeni doğan çocuğu olan çalışanlarımızın MESST kartlarına yükleme yapıyoruz.
  • Çalışanlarımızın işe girdikleri ilk gün persona bazına özel hazırlanan(ofis ve saha) hoş geldin kitleri ile kendilerini karşılıyoruz.
  • Çalışanlarımızın düğünlerinde TEV’den mutluluk çelengi yolluyoruz.
  • Çalışanlarımızın düğünlerinde TEV’den mutluluk çelengi yolluyoruz.